Szkola_Podstawowa DSC_0571 DSC_2345 papieski rozpoczecie swietoniepodl SzPNr2 mikolaj036

Rozpoczęcie roku szkolnego 2012/2013

Rok szkolny 2012/2013 rozpoczęliśmy uroczystym programem artystycznym poświęconym powrotowi do szkolnych obowiązków i wspomnieniem wybuchu II wojny światowej, który pod kierunkiem p. Janusza Klimasa, z  towarzyszeniem szkolnej grupy muzycznej,  przygotowali uczniowie kl. V.

Czytaj więcej...

Wybory Samorządu Uczniowskiego

Zakrojona na szeroką skalę kampania wyborcza i widoczna na terenie szkoły wzmożona aktywność kandydatów poprzedziły  uroczysty dzień wyborów przedstawicieli uczniów do Samorządu Uczniowskiego.

Czytaj więcej...

Zebranie szkolne

Na zaproszenie p. dyrektor z prelekcją nt. zagrożeń płynących z nowoczesnych technologii teleinformatycznych przybyła do nas p. Elżbieta Cięciel - pedagog Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Limanowej, która zebranym na pierwszym w tym roku szkolnym zebraniu rodziców przekazała wiedzę dotycząca niebezpieczeństw na jakie narażone są nasze dzieci korzystające w coraz większy stopniu z Internetu.

Czytaj więcej...

„Indywidualizacja nauczania w klasach I-III szkół podstawowych na terenie Gminy Mszana Dolna”

Gmina Mszana Dolna realizuje projekt „Indywidualizacja nauczania w klasach I-III szkół podstawowych na terenie Gminy Mszana Dolna”, skierowany do uczniów szkół podstawowych, dla których gmina jest organem prowadzącym.

Czytaj więcej...

Dzisiaj jest
Piątek
22 listopada 2019
Imieniny obchodzą
Cecylia, Marek, Maur, Wszemiła
Do końca roku zostało
40 dni