Szkola_Podstawowa DSC_0571 DSC_2345 papieski rozpoczecie swietoniepodl SzPNr2 mikolaj036
Drukuj

Samorząd Uczniowski

Skład Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2017/2018

 

Przewodniczący SU: Zuzanna Piwowar

Zastępca przewodniczącego: Anna Nawara

 

W skład Samorządu Uczniowskiego wchodzą również przewodniczący klas 1-7:

Izabela Cież- przewodnicząca klasy II

Milena Drabik - przewodnicząca klasy IIIa

Karol Michalak - przewodniczący klasy IIIb

Tomasz Zięba - przewodniczący klasy IVa

Diminika Cież - przewodnicząca klasy IVb

Patryk Kołodziejczyk - przewodniczący klasy V

Janusz Adamczyk - przewodniczący klasy VI

Gabriela Masłowiec - przewodnicząca klasy VII

 

Opiekun SU: mgr Mateusz Dąbrowa

 

 

Wybory do samorządu w roku szkolnym 2017/2018

 

Na początku roku szkolnego 2017/2018 uczniowie i nauczyciele naszej szkoły wybierali nowe władze do samorządu uczniowskiego. Uprawnieni do głosowania byli wszyscy uczniowie z klas I – VII oraz wszyscy nauczyciele pracujący w naszej szkole. Kampania wyborcza rozpoczęła się na początku września. Kandydaci na przewodniczącego szkoły przygotowali piękne plakaty wyborcze z mnóstwem ciekawych pomysłów. Każdy chciał przekonać koleżanki i kolegów że jest najlepszym kandydatem i będzie godnie reprezentował szkołę i uczniów jako przewodniczący Samorządu Uczniowskiego.

 

W dzień wyborów,  komisja wyborcza pracowała w składzie: Dawid Haras, Szymon Cyrek oraz opiekun pan Mateusz Dąbrowa. Po podliczeniu wszystkich głosów pani Dyrektor na apelu w obecności całej społeczności szkolnej ogłosiła wyniki. Przewodniczącym samorządu uczniowskiego w roku szkolnym 2017/18 została uczennica klasy VII – Zuzanna Piwowar. Zastępcą przewodniczącego została Anna Nawara – uczennica klasy VI. Opiekunem SU został pan Mateusz Dąbrowa.

 

Wszystkim kandydatom dziękujemy za trud włożony w przygotowanie kampanii wyborczej. A nowym władzom szkolnym życzymy mnóstwa ciekawych pomysłów i zapału do pracy.

M. Dąbrowa

Dzisiaj jest
Piątek
17 sierpnia 2018
Imieniny obchodzą
Anastazja, Angelika, Anita, Bertram, Eliza, Jacek, Jaczewoj, Joanna, Julianna, Liberat, Miron, Zawisza, Żanna
Do końca roku zostało
137 dni