z ostatniej chwili
Kasa urzędu czynna: Wtorek: 8:00-12:00 Środa: 13:00-15:00 Czwartek: 8:00-12:00 Wpłaty dokonać można w każdej placówce BS Mszana Dolna – bez prowizji
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Powiększ: A A A
A A A A A

Aktualności


Tarnów kolejnym punktem na mapie prezentacji Zagórzańskich Dziedzin

21/02/2024, dodał: Magda Polańska czytano: 433 razy
Po Warszawie, Krakowie, Osieku, Karniowicach, Płońsku, Szydłowcu, Łosiach, Starym Sączu czy Polańczyku, przyszedł czas na prezentację Zagórzańskich Dziedzin w Tarnowie.

Podmioty skupione wokół Fundacji im. Jana Tarnowskiego przez cztery dni poznawały proces budowy zagórzańskiej marki lokalnej.

Prezentacja dziedzinnych działań, połączona z praktycznymi warsztatami z markowej oferty oraz tworzeniem własnej mapy atutów miejsca i powodów do dumy, stała się okazją do wymiany doświadczeń i lepszego poznania regionu tarnowskiego.

Bodźcem do podjęcia działań w zakresie promocji miejsc, przedsiębiorczości i ekonomii społecznej były prezentowane przez przedstawicieli zagórzańskiej marki lokalnej produkty, usługi i inicjatywy wyróżnione Znakiem Promocyjnym Zagórzańskie Dziedziny. Sam proces przyznawania tego certyfikatu szczególnie zaciekawił uczestników warsztatów, a dziedzinna oferta tak spodobała się słuchaczom, że od razu podjęli kroki w celu organizacji wizyty u Zagórzan.

Podczas jednego z czterech spotkań do tańca zagórzańskiego „Konia” mieszkańców polskiego bieguna ciepła porwała Dorota Kościelniak ze Stowarzyszenia Miłośników Kultury Góralskiej Pod Cyrlom z Olszówki.

Uczestnicy spotkania poznali również sposoby prezentacji miejsca wykorzystywane przez kreatorów i partnerów Zagórzańskich Dziedzin, chwalili się swoimi osiągnięciami, tworzyli założenia do stworzenia wspólnej propozycji rozwoju i promocji swojego regionu.   

Magda Polańska