Szkola_Podstawowa DSC_0571 DSC_2345 papieski rozpoczecie swietoniepodl SzPNr2 mikolaj036

Witamy wszystkich uczniów i rodziców po wakacjach.

Rozpoczynamy nowy rok szkolny, zapraszamy uczniów i dzieci przedszkolne do szkoły

według następującego harmonogramu:

31.08.2020 r.  godz.9.00  - dzieci z oddziałów przedszkolnych

01.09.2020 r.  godz.8.00 – uczniowie klasy IV-VIII

01.09.2020 r. godz. 9.00 – uczniowie klasy I-III

Czytaj więcej...

Wytyczne MEN, MZ i GIS dla publicznych i niepublicznych szkół i placówek od 1 września 2020 r.

Organizacja zajęć w szkole i placówce (dalej: szkoła):

 

  • Do szkoły może uczęszczać uczeń bez objawów chorobowych sugerujących infekcję dróg oddechowych oraz gdy domownicy nie przebywają na kwarantannie lub w izolacji w warunkach domowych lub w izolacji.
  • Uczniowie mogą być przyprowadzani do szkoły i z niej odbierani przez opiekunów bez objawów chorobowych sugerujących infekcję dróg oddechowych. W drodze do i ze szkoły opiekunowie z dziećmi oraz uczniowie przestrzegają aktualnych przepisów prawa dotyczących zachowania w przestrzeni publicznej.
  • Przy wejściu do budynku szkoły należy zamieścić informację o obowiązku dezynfekowania rąk oraz instrukcję użycia środka dezynfekującego. Wszystkim wchodzącym do budynku szkoły należy umożliwić skorzystanie z płynu do dezynfekcji rąk.

    Czytaj więcej...

Informacja dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej z 28 lipca 2020 r. dotycząca ogłoszenia wyników egzaminu ósmoklasisty przeprowadzonego w czerwcu i lipcu 2020 r.

Uprzejmie informuję, że wyniki egzaminu ósmoklasisty przeprowadzonego w czerwcu i lipcu 2020 r. zostaną ogłoszone 31 lipca br. (piątek) o godz. 11:30 podczas briefingu z udziałem członków kierownictwa MEN i dyrektora CKE. Briefing będzie transmitowany za pośrednictwem profilu MEN na Facebooku:https://www.facebook.com/ministerstwo.edukacji/.

Zaświadczenie o szczegółowych wynikach egzaminu ósmoklasisty zostanie przekazane każdemu absolwentowi szkoły podstawowej 31 lipca br. w sposób określony przez dyrektora szkoły, którą dany absolwent ukończył. Na wniosek rodzica skan zaświadczenia o szczegółowych wynikach egzaminu ósmoklasisty może być przesłany przez dyrektora szkoły podstawowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej (np. poczty e-mail).

Absolwenci szkół podstawowych będą mogli również sprawdzić wyniki, jakie uzyskali z poszczególnych przedmiotów egzaminacyjnych, w ogólnopolskim systemie informatycznym ZIU (https://wyniki.edu.pl). Logowanie do systemu odbywa się za pomocą loginu i hasła, które uczniowie klasy VIII otrzymali od dyrektora szkoły. Wyniki będą dostępne w systemie informatycznym 31 lipca br. od godz.10:00.

 

Czytaj więcej...

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

26 czerwca nadszedł długo wyczekiwany moment dla wszystkich uczniów- zakończenie roku szkolnego 2019/2020. Dla jednych był to dzień kiedy mogli już zacząć myśleć o zasłużonym odpoczynku i regeneracji sił przed nowymi wyzwaniami, dla uczniów klasy ósmej zaś, trudny czas pożegnań z przyjaciółmi, nauczycielami i miejscem, w którym spędzili długie lata …

Drodzy absolwenci życzymy Wam, abyście podejmowali mądre decyzje dotyczące przyszłości, dostali się do wymarzonych szkół i do końca zostali dobrymi oraz wrażliwymi ludźmi, z którymi współpraca jest przyjemnością!

Wszystkim uczniom życzymy udanych wakacji, pełnych wrażeń i słonecznej pogody.

Czytaj więcej...

Dzisiaj jest
Piątek
1 lipca 2022
Imieniny obchodzą
Aaron, Bogusław, Halina, Klarysa, Marian, Niegosława, Teobald
Do końca roku zostało
184 dni