Szkola_Podstawowa DSC_0571 DSC_2345 papieski rozpoczecie swietoniepodl SzPNr2 mikolaj036

Owoce w szkole

W roku szkolnym 2011/2012 uczniowie klas I – III wzięli udział w programie pod nazwą „Owoce w szkole”, który  ma na celu zapobieganie wzrastającemu udziałowi osób z nadwagą i otyłością wśród dzieci, a także wzrostowi zachorowań na choroby cywilizacyjne spowodowane nieodpowiednią dietą, w tym niewystarczającym spożyciem owoców i warzyw.

Czytaj więcej...

Rozpoczęcie roku szkolnego 2012/2013

Rok szkolny 2012/2013 rozpoczęliśmy uroczystym programem artystycznym poświęconym powrotowi do szkolnych obowiązków i wspomnieniem wybuchu II wojny światowej, który pod kierunkiem p. Janusza Klimasa, z  towarzyszeniem szkolnej grupy muzycznej,  przygotowali uczniowie kl. V.

Czytaj więcej...

Wybory Samorządu Uczniowskiego

Zakrojona na szeroką skalę kampania wyborcza i widoczna na terenie szkoły wzmożona aktywność kandydatów poprzedziły  uroczysty dzień wyborów przedstawicieli uczniów do Samorządu Uczniowskiego.

Czytaj więcej...

Zebranie szkolne

Na zaproszenie p. dyrektor z prelekcją nt. zagrożeń płynących z nowoczesnych technologii teleinformatycznych przybyła do nas p. Elżbieta Cięciel - pedagog Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Limanowej, która zebranym na pierwszym w tym roku szkolnym zebraniu rodziców przekazała wiedzę dotycząca niebezpieczeństw na jakie narażone są nasze dzieci korzystające w coraz większy stopniu z Internetu.

Czytaj więcej...

Dzisiaj jest
Piątek
1 lipca 2022
Imieniny obchodzą
Aaron, Bogusław, Halina, Klarysa, Marian, Niegosława, Teobald
Do końca roku zostało
184 dni