Szkola_Podstawowa DSC_0571 DSC_2345 papieski rozpoczecie swietoniepodl SzPNr2 mikolaj036

„Indywidualizacja nauczania w klasach I-III szkół podstawowych na terenie Gminy Mszana Dolna”

Gmina Mszana Dolna realizuje projekt „Indywidualizacja nauczania w klasach I-III szkół podstawowych na terenie Gminy Mszana Dolna”, skierowany do uczniów szkół podstawowych, dla których gmina jest organem prowadzącym.

Czytaj więcej...

Sprzątanie świata

Tegoroczna akcja Sprzątanie Świat miała szczególny charakter. Rozpoczęło ją spotkanie z uroczą maskotką – logo Lokalnej Grupy Działania  „Piękna Ziemia Gorczańska”   - Rysiem,  którego mięliśmy okazję poznać już na tegorocznym Turnieju Wsi Gminy Mszana Dolna oraz na szlakach Beskidu Wyspowego  i Gorców gdzie promował aktywny wypoczynek oraz zachęcał do troski o stan przyrody. 

Czytaj więcej...

Dzień Komisji Edukacji Narodowej i Ślubowanie klas pierwszych

W czwartkowe popołudnie, 11 października 2012 r. nasza szkoła świętowała wydarzenia szczególne -  obchody Dnia Komisji Edukacji Narodowej  oraz ceremonię,  o której myślimy zawsze z czułością i wzruszeniem -  Ślubowanie klasy I ,  wychowanków p. Jolanty Wójcik. 

Czytaj więcej...

Papież Rodziny

Pod takim hasłem 16 października br. zgromadziliśmy się by wspólnie przeżywać i świętować w naszej szkole Dzień Papieski. Spotkanie to jest naszą  odpowiedzią na słowa Jana Pawła II, które widniejąc na szkolnym hallu towarzyszą nam w codziennej nauce: „Szukałem was, a dziś wy przyszliście do mnie”. 

Czytaj więcej...

Dzisiaj jest
Piątek
1 lipca 2022
Imieniny obchodzą
Aaron, Bogusław, Halina, Klarysa, Marian, Niegosława, Teobald
Do końca roku zostało
184 dni