Szkola_Podstawowa DSC_0571 DSC_2345 papieski rozpoczecie swietoniepodl SzPNr2 mikolaj036

Narodowe Święto Niepodległości

W podniosłej atmosferze, z dumną bielą  i czerwienią w tle, świętowaliśmy obchody Dnia Niepodległości. Tegoroczny program artystyczny przybliżający kulisy wydarzeń  poprzedzających to doniosłe wydarzenie w dziejach  naszej ojczyzny przygotowała klasa VI pod kierunkiem p. Marii Fryc.

Czytaj więcej...

Andrzejki

28. 11. 2012 r. w szkole odbywała się zabawa andrzejkowa. Samorząd Uczniowski przygotował  ofertę wróżb oraz przystroił odświętnie salę zabaw, a Rada Rodziców, tradycyjnie już, zadbała o smakowity poczęstunek.

Czytaj więcej...

Mikołajki

Tegoroczną uroczystość mikołajkową rozpoczęliśmy w naszej szkole od obejrzenia spektaklu pt „O szczęściu” w wykonaniu aktorów nowosądeckiego teatru „Bajka”, który przypomniał wszystkim  i wyartykułował znaczenie ludzkiej przyjaźni. 

Czytaj więcej...

Wigilia szkolna

W  ostatnim przed Świętami dniu  nauki szkolnej obchodziliśmy miłą uroczystość. W gronie wielkiej szkolnej rodziny spotkaliśmy się aby obejrzeć Jasełka, przygotowane przez uczestników szkolnego koła teatralnego „Maska” prowadzonego przez p. Agnieszkę Świerk oraz szkolny zespół muzyczny. Przedstawienie i kolędy, w których śpiew  radośnie włączyliśmy się wszyscy,  wprowadziły zebranych w świąteczny nastrój.

Czytaj więcej...

Dzisiaj jest
Piątek
1 lipca 2022
Imieniny obchodzą
Aaron, Bogusław, Halina, Klarysa, Marian, Niegosława, Teobald
Do końca roku zostało
184 dni