Szkola_Podstawowa DSC_0571 DSC_2345 papieski rozpoczecie swietoniepodl SzPNr2 mikolaj036

Zajęcia logopedyczne

 

Prowadząca mgr Irena Marszalik

Zajęcia logopedyczne prowadzone są w naszej szkole już od 12 lat.( byliśmy chyba prekursorem takich zajęć na terenie naszej gminy) Na zajęciach doskonalimy prawidłową wymowę, usprawniamy narządy artykulacyjne, ćwiczymy pamięć, spostrzegawczość i logiczne myślenie. Uczniowie chętnie i aktywnie uczestniczą w zajęciach,  zwłaszcza, że szkoła posiada niezwykle bogatą bazę pomocy logopedycznych, które z pewnością uatrakcyjniają zajęcia i motywują uczniów do większego wysiłku, a tym samym do większych efektów prowadzonej terapii.

Na szczególne podkreślenie zasługuje fakt pozyskania profesjonalnego, uznanego za wyrób medyczny (spełnia wymagania europejskiej Dyrektywy dla Wyrobów Medycznych 93/42/EEC i odpowiadającej jej polskiej normy ISO 13485) programu komputerowego Edusensus Logopedia.

 

Dzisiaj jest
Niedziela
27 listopada 2022
Imieniny obchodzą
Damazy, Dominik, Leonard, Maksymilian, Oda, Stojgniew, Walery, Wirgiliusz
Do końca roku zostało
35 dni