Szkola_Podstawowa DSC_0571 DSC_2345 papieski rozpoczecie swietoniepodl SzPNr2 mikolaj036
Drukuj

Samorząd Uczniowski

 

Skład Samorządu Uczniowskiego

w roku szkolnym 2020/2021

 

 

 

Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego: Aleksandra Druzgała 

 

Zastępca przewodniczącego: Michał Michalak

 

 

 

W skład Samorządu Uczniowskiego wchodzą również przewodniczący klas I-VIII: 

 

  • przewodnicząca klasy I – Magdalena Stożek

  • przewodnicząca klasy II – Wojciech Kotarba

  • przewodnicząca klasy III – Kacper Szczechowicz

  • przewodniczący klasy IVa – Gabriela Cież

  • przewodnicząca klasy Va – Tomasz Jakubiak

  • przewodniczący klasy VIa – Martyna Pęcek

  • przewodniczący klasy VIb – Karol Michalak

  • przewodnicząca klasy VIIa – Wiktor Kowalczyk

  • przewodnicząca klasy VIIb – Roksana Mądrala

  • przewodnicząca klasy VIIIa – Dominika Świerk

Opiekun Samorządu Uczniowskiego: mgr Małgorzata Dziedzic

 

Zastępca opiekuna Samorządu Uczniowskiego: mgr Monika Olesek

 

 

W naszej szkole Samorząd Uczniowski powołał sekcję: naukową, sportu i turystyki, kultury i rozrywki oraz artystyczną, każda z nich ma różne zadania do wykonania:

 

sekcja naukowa odpowiada za organizację pomocy koleżeńskiej dla uczniów mających problemy lub zaległości w nauce związane z nieobecnością w szkole. Uczniowie będą również pomagać w przygotowywaniu do różnych konkursów szkolnych i pozaszkolnych. Do tej sekcji zgłosili się chętni uczniów z klas od IV do VIII, w każdej klasie znajduje się jedna lub dwie osoby, które chętnie pomogą w razie potrzeby. Zachęcamy do korzystania z ich pomocy. Są to uczniowie:

 

klasa IV – Zuzanna Cież

 

klasa Va – Milena Drabik, Filip Michalak

 

klasa Vb – Gabriela Drabik, Karol Michalak

 

klasa VIa – Filip Nawara

 

klasa VIb – Roksana Mądrala, Marcin Brzozowski

 

klasa VII – Aleksandra Zięba

 

klasa VIII – Natasza Strug

 

A opiekunem sekcji jest Pani Maria Fryc.

 

Sekcja sportu i turystyki zajmuje się pomocą w organizacji rozgrywek szkolnych i międzyszkolnych, sporządzaniem gazetki o tematyce sportowej, informowaniu o wynikach i osiągnięciach sportowych uczniów naszej szkoły na apelach szkolnych, stronie internetowej szkoły. Do tej sekcji należą uczniowie: Anna Nawara, Szymon Cyrek oraz Dawid Haras, a opiekunem jest Pan Mateusz Dąbrowa.

 

Sekcja kultury i rozrywki zajmuje się pomocą w przygotowywaniu planów imprez, uroczystości szkolnych oraz dyskotek, oprawą muzyczną. Opiekunami tej sekcji są Pani Małgorzata Jędrysek oraz Pani Jolanta Franczak, uczniowie wchodzący w skład sekcji to: Aleksandra Druzgała, Anna Nawara oraz Stanisław Jakubiak. Zachęcamy do współpracy innych uczniów .

 

Sekcja artystyczna jej zadaniem jest redagowanie i podawanie do wiadomości wszystkim uczniom komunikatów dotyczących bieżącej pracy Samorządu Uczniowskiego, dbanie o aktualizację wiadomości na tablicy samorządowej i jej estetykę. Informowanie uczniów o bieżących sprawach związanych z życiem szkoły oraz przygotowywanie we współpracy z nauczycielem plastykiem dekoracji na imprezy szkole.

 

W tej sekcji są: Anna Nawara, Aleksandra Druzgała, Zuzanna Szczypka, Milena Drabik, Agnieszka Bydłoń oraz Zuzanna Cież pod kierunkiem Pani Urszuli Rapacz oraz Pani Małgorzaty Łabuz.

 

 

 

Przewodnicząca i Opiekun SU

 

Dzisiaj jest
Środa
29 marca 2023
Imieniny obchodzą
Cyryl, Czcirad, Eustachy, Eustachiusz, Ostap, Wiktoryn
Do końca roku zostało
278 dni