Szkola_Podstawowa DSC_0571 DSC_2345 papieski rozpoczecie swietoniepodl SzPNr2 mikolaj036

Stypendium naukowe Wójta Gminy

W piątek 11.09.2020 r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Kasince Małej odbyło się spotkanie uczniów osiągających najlepsze wyniki w nauce z Wójtem Gminy Mszana Dolna – Bolesławem Żabą. Najzdolniejsi uczniowie naszej społeczności szkolnej, otrzymali stypendia naukowe.

Uroczystość rozpoczęła się powitaniem przez Panią Dyrektor uczniów oraz zaproszonego gościa. Potem nastąpiło uroczyste odśpiewanie hymnu naszej szkoły. Wójt Gminy Mszana Dolna wręczył wyróżnionym uczniom stypendia, które udało im się zdobyć dzięki wysokim wynikom w nauce, udziałom w konkursach oraz wzorowemu zachowaniu.

Uczniowie otrzymali gratulacje oraz życzenia dalszych sukcesów i zapału do zdobywania wiedzy i umiejętności na kolejne lata ich edukacji.

 

Wyróżnionych zostało 9 uczniów:

 1. Gabriel Mądrala – klasa V

 2. Magdalena Drabik – klasa VI b

 3. Aleksandra Druzgała – klasa VII a

 4. Zuzanna Szczypka – klasa VII a

 5. Karolina Bierowiec – VII b

 6. Dorota Ptaszkowska – VII b

 7. Patrycja Klimara – VIII

 8. Patryk Kołodziejczyk – VIII

 9. Anna Nawara – absolwentka naszej szkoły.

   

  red. M. Olesek

 

Dzisiaj jest
Piątek
1 lipca 2022
Imieniny obchodzą
Aaron, Bogusław, Halina, Klarysa, Marian, Niegosława, Teobald
Do końca roku zostało
184 dni