Szkola_Podstawowa DSC_0571 DSC_2345 papieski rozpoczecie swietoniepodl SzPNr2 mikolaj036

Mikołajki

Mój kochany Mikołaju
cały rok czekałem.
Byłem bardzo, bardzo grzeczny,
bardzo się starałem.”

 

7 grudnia naszą szkołę odwiedził Święty Mikołaj. Przedszkolaki od kilku dni z niecierpliwością czekały na tego niezwykłego gościa. Już od samego rana z wielką niecierpliwością spoglądały na drzwi i nasłuchiwały „Mikołajowych” dzwoneczków. Każda grupa przygotowała montaż słowno-muzyczny, który zaprezentowały przed wyjątkowym gościem. Wszystkie dzieci bardzo cieszyły się na to spotkanie. Na niejednej twarzy można było zobaczyć niepewność i obawę, ale przede wszystkim radość.  Opowiadały Mikołajowi o zabawach w przedszkolu i oczywiście chwaliły się, że są grzeczne. Po wspaniałych występach dzieci, nadeszła wyczekiwana chwila - Mikołaj wręczał każdemu dziecku paczkę.

Żegnając niezwykłego gościa dzieci obiecały, że w przyszłym roku także będą grzeczne i zaprosiły do odwiedzenia naszej szkoły za rok. 

Zdjęcia z naszym gościem, będą wspaniałą pamiątką tego spotkania.

Mikołaj nie zapomniał o dzieciach, które nie mogą codziennie przebywać w szkole. Uczniowie opowiadali i pokazywali swoim wychowawcom prezenty, które niewątpliwie są zasłużoną nagrodą na trudy pracy na zdalnym nauczaniu. W tym roku swoje paczki otwierali w domach, ale liczymy na to, że w przyszłym roku będą mieli szansę podziękować Mikołajowi osobiście.

 

 

Do zobaczenia Mikołaju!

 

Red. Barbara Chorągwicka

Dzisiaj jest
Piątek
1 lipca 2022
Imieniny obchodzą
Aaron, Bogusław, Halina, Klarysa, Marian, Niegosława, Teobald
Do końca roku zostało
184 dni